Путін почав боятись власних колаборантів та бойовиків і вирішив вжити негайних заходів для того, щоб усунути небезпеку бунту серед них, який може перекинутись і на РФ. Влада Ростовської області ухвалила рішення відокремитися від самопроголошених «ДНР» і «ЛНР», створивши 5-кілометрову особливу зону, в якій діятиме спеціальний правовий режим.

Очільник області Василь Голубєв видав відповідне розпорядження, про що повідомив у своєму Telegram-каналі.

Перебування у цій спеціальній зоні буде можливим лише за наявності паспорта. Крім того, для перебування у зоні відстань у сто метрів необхідно буде попереднє повідомлення російських прикордонників за 12 годин до в’їзду.

Голубєв заявляє, що такий захід створить умови, що сприятимуть запобіганню проникненню в Ростовську область терористів, екстремістів та їхніх посібників.

При цьому незрозуміло, яким чином згадані ростовським губернатором «терористи та екстремісти» потрапляють на окупований Донбас, який знаходиться між лінією фронту та РФ. Чи, можливо, влада Ростовської області почала побоюватися бойовиків «ЛДНР», породжених Кремлем?

Це вже не перший схожий указ ростовського губернатора. Раніше він обмежив кількість КПП, через які з окупованого Донбасу можна потрапити на територію Ростовської області.

Нагадаємо, раніше у тимчасово окупованому Донецьку «прилетіло» за місцем збору бойовиків.

Як повідомляють донецькі паблики, удар стався нібито поряд із учасниками забігу на честь 10-річчя «проголошення ДНР». Проте кадри свідчать про пряме потрапляння до однієї з будівель.

«В окупованому Донецьку приліт за місцем збору бойовиків «ДНР», які зібралися, щоб відзначити 10 років проголошення «ДНР», — зазначає український журналіст родом з Донецька Денис Казанський.