Глава Білорусі потрапив в гучний скандал, опублікувавши “докази” нібито фальсифікації Заходом отруєння опозиціонера РФ Олексія Навального.

Ця “допомога” Кремлю виявилася дуже невдалою. До такого висновку прийшов відомий український політтехнолог Олексій Голобуцький в ексклюзивному коментарі YouTube-каналу “Україна 365”.

Він висловив упевненість, що оприлюднене Мінськом “перехоплення” є підробкою. Більш того, підробкою дуже низької якості. Особливо забавний, зі слів Голобуцького, момент ролика, в якому Лукашенко називають “міцним горішком”.

“Видно, спрацювали якісь комплекси самого глави Білорусі. Надивився бойовиків кінця 80-х, початку 90-х років”, – висловив упевненість Голобуцький.

Він констатував, що сама робота справляє враження абсолютно аматорської.

“Навіть російські медіасмітники, які зазвичай все це розкручують, визнають, що це ну вже дуже дешево і непрофесійно виглядає”, – зазначив експерт.

На думку Голобуцького, історія з “перехопленням” – виключно ініціатива Лукашенка, до якої Кремль не причетний.

“Думаю, Лукашенко просто хотів надати послугу Росії. Баша на баш. Приїхав Мішустін, грошей пообіцяв списати, ще щось дати … І ось Лукашенко” великий Джеймс Бонд “дав у відповідь такі записи”, – пояснив експерт.

Крім того, на його думку, Лукашенко хотів зміцнити позиції, вибивши роль в геополітичній грі Москви із Заходом.

“Але роль ця вийшла комічна і жалюгідна. Це розуміють в Росії”, – заявив Голобуцький. Він уточнив, що історія показує “безпорадність” правлячого режиму Білорусі.