У центрі Луцька чоловік лякає жінок своїм оголеним виглядом, демонструючи статеві органи. Про ексгібіціоніста повідомила у Facebook Яна Боснюк, передає Корупція.Інфо

Користувачка соцмережі змогла зафільмувати збоченця на телефон. Коли психічно хворий чоловік побачив, що його знімають, то одразу втік.

Лучанки зазначають, що також бачили цього чоловіка і додають, що випадків нападів ексгібіціоністів у місті було чимало.

"Він часто це робить і я часто його бачу. Побачивши, одразу зрозуміла, що зробить це ше раз! Якось так", – пояснила Яна Боснюк, як їй вдалось зазняти чоловіка.

"Також його бачила, як в маршрутці їхала на Відродження на зупинці біля там-таму, підходив близенько до вікна маршрутки, то це він робив між людьми стоячи. Хвора людина!" – відзначає Ната Нечипорук."В парку їх багато. Коли була ще кінно-спортивна школа, то ганяли ми їх. Від коня так просто не втікнеш)))" – написала Natali Veremchuk.

Популярне: «За вбивства тисячі людей Донбасу»: В прямому ефірі українського телеканалу закликали стратити президента Петра Порошенка

"Я його вчора бачила на меморіалі… десь з кущів виходив… мені його прикид якимсь дивним був…а я з двома дітьми була… жесть… то я тепер зрозуміла,що він там робив)))" – повідомила Інна Регуліч.