Новим головою Дніпропетровської обласної ради став Святослав Олійник.

Депутати обрали голову шляхом голосування в сесійній залі.

Кандидатуру Олійника підтримали майже одностайно – лише один депутат проголосував “проти всіх”.

Олійник – перший заступник попереднього голови облради Гліба Пригунова і ексзаступник Ігоря Коломойського, коли олігарх обіймав посаду губернатора Дніпропетровської області.

5 листопада голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов подав у відставку.

Згідно з розпорядженням про призначення на 8 листопада чергової сесії, депутати планували розглянути питання про оголошення недовіри Пригунову та його відставку.

Нагадаємо, у листопаді 2015 року, напередодні затримання лідера партії “УКРОП” Геннадія Корбана, Олійник поїхав з України.

Про це розповів нардеп Сергій Лещенко: “Колишній заступник губернатора Святослав Олійник отримав сигнал напередодні “шухеру” (затримання Корбана) і перебрався до Словаччини”.
Лещенко також написав, що Олійник “зав’язаний особисто на Коломойського, був його адвокатом у справі щодо замаху на адвоката Карпенко, “вирішував питання” по неправомірному закриттю уголовки в судах і організував прикриття для слідчого, підіграв олігархові”.

Незабаром Олійник підтвердив, що покинув країну, закликавши при цьому притягнути Лещенка до кримінальної відповідальності.

За словами Олійника, у Словаччині він зустрічався з парламентарями, щоб сформувати позицію щодо процесу над Корбаном.