Глава УПЦ МП митрополит Онуфрій на проповіді заявив, що духовенство Української православної церкви Московського патріархату молиться за Росію і російський народ, тому що "Христос в Гефсиманському саду молився про те, щоб бути єдиними", передає Корупція.Інфо

Як написав на своїй сторінці в Facebook священик Трапезного храму Софії Київської Іван Сидор, у згаданій Онуфрієм молитві Христос не говорить про єдність.

"По-перше, Христос у своїй молитві в Гефсиманії не згадує ні про яку єдність, а по-друге, в цьому саду Христа зрадив Іуда і видав розбійникам на розп'яття. Так ось як Іуда сьогодні і останні 26 років Московський Патріархат зраджує Україну і її народ. Маючи таку можливість об'єднатися навколо престолу Київського, вони противляться маючи престол в Москві", – пояснив він.

Священик також навів слова митрополита Онуфрія про те, що главі УПЦ МП буде "важко" зберегти істинну віру в Єдиній Помісній Православній Церкві, тому він проти об'єднання українського Православ'я, тому що це принесе "багато людських обмежень".

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

"Також є страх стати людьми "другого сорту"… Всі ці слова прозвучали прямо з вуст глави УПЦ МП на цьому відео з 11 хвилини", – зазначив Іван Сидор.