141029085002_egor_sobolev_624x351_samopomich

Голова парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції та член фракції "Самопоміч" Єгор Соболєв заявляє, що володіє інформацією про причетність людей з президентського оточення до "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

Про це він заявив після засідання комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції, передає Корупція Інфо.

"Я маю інформацію, що там є дуже серйозні прізвища чинних політиків, в тому числі з президентської команди. Тому я впевнений, що ми матимемо багато проблем з цим розслідуванням, і тому нам треба серйозно та ретельно, як парламентському комітету, контролювати, щоб воно не загубилося", — зазначив Соболєв.

Крім того, нардеп заявив, що це він побачив у документах, які оприлюднив Сергій Лещенко. Щодо тих паперів, які передавав Віктор Трепак, то спеціально просив не інформувати, бо це втручання в слідство. Однак деяку інформацію від посадових осіб, що мали до них доступ, він отримав.

Також голова комітету зазначив, що через місяць планує запросити на спеціальне засідання комітету Віктора Трепака та голову НАБУ Артема Ситника.

"Я думаю, що доречно через місяць скликати відповідне засідання, туди ми закличемо і Віктора Трепака, і Артема Ситника, можливо і фігурантів. Антикорупційне бюро вже почало ідентифікацію підписів "чорної бухгалтерії", — зауважив член фракції "Самопоміч".