бо

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили старшого інспектора одного з підрозділів Головного управління Національної поліції України в Луганській області, який працював на російську спецслужбу.

Про це повідомляє прес-служба СБУ, передає Корупція Інфо

"Міліціонер у 2014 році в особистих справах і без відома керівництва виїжджав на тимчасово окуповану терористами територію. У Луганську майора поліції завербували представники російського ФСБ, що працюють під прикриттям т.зв. "МГБ ЛНР". Російська спецслужба почала активно використовувати старшого інспектора осінню 2015 року", – йдеться в повідомленні.

За завданням кураторів він зібрав і передав ФСБ інформацію про співробітників підрозділів поліції, транспортні засоби, розміщення блокпостів у зоні проведення антитерористичної операції і ряд службових документів, у тому числі з грифом "секретно".

"Старший інспектор пересилав відомості по електронній пошті зі службового і домашнього комп'ютера. Під час обшуків, які тривають спільно з прокуратурою, співробітники спецслужби вилучили докази роботи майора на ФСБ", – зазначили в СБУ.

На даний момент щодо агента відкрито кримінальне провадження за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Вирішується питання про обрання поліцейському запобіжного заходу.