В Одесі ряд нічних клубів влаштовували вечірки, незважаючи на введений в країні карантин. Крім того, їх відвідувачі порушували правила безпеки і були без захисних масок.

Відповідні кадри були опубліковані на YouTube.

Так, в місті працював популярний клуб Park Residence, де можна було замовити столик на шість осіб або відпочити в наметі з великою компанією. При цьому адміністрація закладу стверджує, що несе відповідальність лише за наявність масок у персоналу.

Схожа ситуація спостерігалася і біля нічного клубу по вулиці Катерининській. Однак там помістити всіх охочих не вдалося, у зв’язку з чим близько трьох десятків людей байкерської зовнішності влаштували вечірку прямо на вулиці. Без масок і безпечної дистанції.

Крім того, в мережі також з’явилося відео вечірки, яка була в Ibiza Beach Club.

Телеграм-канал “Легітимний” повідомляє, що меру Одеси Трухановому «прилетіло» за дискотеку влаштовану в Park Residence.

“Ще недавно мер Труханов повністю виступав проти жорсткого карантину, але тепер Геннадій Леонідович надів «нову лицемірну маску» і поміняв вектор заяви.

Мер скликає екстрене засідання комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка повинна вирішити, як бути далі з цим карантином і з тим, що всі його вже порушують.

Наше джерело повідомляє, що Труханов нічого кращого не придумав, як створити одеський шум схожий на роботу. Головне завдання «заспокоїти» київського куратора з ОП “, – йдеться в повідомленні каналу.