Поліція повідомила, що при в'їзді в Київ утворився транспортний колапс.  Його причина – звезення масовки для Порошенка

 Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив, що поліція намагається впоратися зі складною транспортною ситуацією на в'їзді до Києва, яка виникла через велику кількість людей, що прибувають на дебати кандидатів у президенти.  Про це повідомляє прес-служба МВС.

 "У зв'язку з проведенням дебатів між кандидатами на пост президента на НСК" Олімпійський "на в'їзді в столицю спостерігається складна транспортна ситуація, людей привозять з усієї країни", – сказав Яровий.

 Він додав, що поліцейські працюють над її вирішенням.  Водіїв закликали ставитися до ситуації, що виникла з розумінням.  У МВС зазначили, що очікується, що на НСК "Олімпійський" будуть присутні близько 60 тисяч осіб.  Безпека заходи забезпечуватимуть 10 тисяч правоохоронців.

 Людей на автобусах везуть з усієї країни.  є і підтвердження цьому – фото автобусів з бюджетниками з трьох міст – Запоріжжя, Бердянська, Бородянки.  Все привезені люди будуть присутні на стадіоні для підтримки діючого президента.  В основному це адміністративний ресурс.  "Людей як худобу женуть плескати мудаку, яка вважає їх своїми рабами …" – написав на своїй сторінці в Facebook місцевий бізнесмен, активіст і антикорупціонер Максим Іванищев.

 Серед присутніх біля стадіону багато жителів Івано-Франківської області, Київської області, є приїжджі з Полтави.

 Також, є інформація очевидців про те, що деякі станції метро в столиці теж перекриті, що не дає жителям нормально пересуватися по місту і створює пробки.

 "Навіщо перекривати станції? Адже, навпаки, коли концерти та футбольні матчі – ці станції навпаки, переходять на подовжений режим роботи, щоб всі могли виїхати, не поспішали і уникнути тисняви! Ну, той факт, що в місті весь центр перекритий через  дебатів і дикі пробки – ясний. Але перекриті станції метро в п'ятницю ввечері призводять до диких тисняв на сусідніх станціях!  Людей дуже тьма! "- заявляє одна з очевидців, що проживає в Києві.