Нова кохана колишнього чоловіка популярної співачки Ані Лорак Мурата Налчаджиоглу потрапила в скандал. Анкету Саміі Ахметовою розкопали на європейському сайті екскорт-послуг і звинуватили в тому, що вона займалася «полуничкою» за гроші. Новина миттю розліталася по ЗМІ.
початку дівчина не реагувала на чутки про неї, але її терпінню прийшов кінець. У коментарі ТСН вона спростувала небилиці про свою персону і заявила, що її шантажують.

«Я раніше працювала фітнес-моделлю, моделлю нижньої білизни, але мої фото вкрадені з мого особистого iCloud і Instagram. Мене шантажують, вимагають гроші, я відмовила, тому вони почали спеціально компрометувати під ескорт-сайт. Я ніколи таким не займалася. Я зверталася з офіційною заявою на ці сайти, і мені дали відповідь, що моїх фото там немає. Це чийсь злий жарт. Спеціально зроблено недоброзичливцями », – сказала Ахметова.

Також вона розповіла, що не є причиною розлучення Мурата й Ані Лорак. Пара зустрічається півроку.

«Так він представив мене як дівчину. Він уже вільна людина. І ми зустрічаємося. Більше я не коментую своє особисте життя », – повідомила дівчина Мурата.

Нагадаємо, зараз закохані відпочивають в Іспанії. Мурат ділиться спільними фото з новою пасією. До них на відпочинок приєдналася дочка Мурата й Ані Лорак Софія.