Євген Хмара дав сольний концерт в Києві, на який запросив зірок.

Концерт піаніста-віртуоза з голлівудською премією, Євгенія Хмари перетворився в незвичайне шоу і справню світську подію цієї зими.

4 грудня прямо в холі Жовтневого палацу перед початком сольного концерту українського музиканта Євгенія Хмари всіх гостей зустрічав фотограф біля рояля.

Концерт “Мовою сучасного композитора” – це ще одна життєва історія Євгенія Хмари. Вперше звучали музичні композиції з нового 5 альбому. Серед них була та сама, яку музикант написав зі своїм дворічним сином.

“Він просто сидів у мене на руках, поки я на роялі награвав мелодію. І раптом малюк починає перебирати пальчиками по клавішах. Я прислухався, підхопив, і так народився наша спільна музична композиція. Я навіть в ній зберіг ті фальшиві нотки, які прозвучали під час хаотичного клацання по клавішах дитячих пальчиків”, – зізнається Євген Хмара.

Досконалим сюрпризом став спеціальний гість – музикант легендарної групи Space, Дідьє Маруані. Український піаніст-імпровізатор познайомився з Дідьє, коли йому було 8 років.

На сцені з’явився також струнний квартет “Black Tie”, Jazz Band, рок-бенд, ханг та акордеон. Так, Євген Хмара в рамках своїх концертів продовжує популяризувати інструментальну музику.