У мережі з’явилося відео, на якому зафіксовано, як працівник митниці на Закарпатті вирішив позбутися хабаря у дуже цікавий спосіб – з’їсти його. 
 
Засік на поміченому чоловіка інспектор одного із відділів прикордонної служби. 
 
З відео, що опублікували у мережі, стає очевидним, що митника схопили на гарячому, але визнавати факту вимагання хабаря він не хотів, тож вирішив усунути докази, шляхом їх поїдання. 
 
Зазначимо, випадки корупції на митниці у Закарпатській області на жаль не поодинокі. Так нещодавно ДБР проінформувало, що керівника відділу митного поста “Тиса” Закарпатської митниці та його заступника судитимуть за підозрою у вимаганні та отриманні понад 10 тисяч євро хабаря.  

“Посадовці вимагали від перевізників гроші за не створення штучних перешкод при перетині кордону та не затягування проходження митних формальностей пасажирами автобусів. Загалом в ході розслідування задокументували отримання митниками хабарів на 10,6 тис. євро”, — йдеться в повідомленні. 

За інформацією ДБР, на автомобілі, квартири, будинки, земельні ділянки на інше майно підозрюваних наклали арешт. Їм обрали запобіжний захід — застава в сумі 322 тисяч гривень кожному. 

Наразі обвинувальний акт щодо керівника відділу митного поста та його заступника направили до суду. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.