Керівник російського оборонного відомства Сергій Шойгу озвучив точну дату завершення так званої «Спеціальної військової операції» на території України.

Відповідно до оприлюдненого російським ресурсом у Тelegram «Кремлівська табакерка» повідомлення, Шойгу озвучив «чітку та безперечну» дату завершення війни в Україні. Ресурс пише, що, згідно з заявою Шойгу, Росія нібито «здобуде перемогу» у війні проти України вже цього року. Невідомо на що сподівається Шойгу, адже його армія воює за окремі міста та просувається з величезними втратами, не кажучи уже про глобальні наступи на Київ, Харків, чи Одесу. За матеріалами видання, високопосадовець зробив таку заяву у спілкуванні з людьми зі свого близького кола. Захотів міністр вихвалитись чи він уже собі намалював план капітуляції?

При цьому ТГ-канал наводить цитату міністра оборони Росії про це: «Я можу озвучити чітку та безперечну дату завершення «СВО». Це відбудеться в листопаді або грудні 2024 року».

Водночас ресурс додав, що така заява дуже розходиться з прогнозом Валерія Герасимова, адже останній вважає, що бойові дії, розпочаті Російською Федерацією проти українського народу, триватимуть ще три, а може, й чотири роки, причому на такій думці начальника Генштабу ЗС РФ зміцнилася безліч військових, особливо після того, як стало відомо про чергову допомогу США Україні. Насамкінець ресурс підкреслив, що серед тих людей, яким Шойгу заявляв про перемогу у «СВО», був, зокрема, і його заступник Тимур Іванов, якого свого часу затримали та заарештували. Більше того, через існування підозр про співпрацю останнього з розвідкою України та одночасно отримання від Шойгу секретної та важливої військової інформації ситуація, на думку ресурсу, виглядає дуже небезпечною, а проблеми в результаті можуть виникнути не лише на фронті.

Цікаво, що в кремлівських кулуарах усе голосніше звучать голоси про припинення війни. І якщо такі розмови з вуст Путіна направлені на спроби досягти перемовин, то Шойгу імовірно стелить собі соломку за його спиною, щоб не відправитись за своїм хазяїном на той світ.