Від Москви до Байкалу-від Кавказу до Пітєра-все як казав Буданов. ЗСУ дістануть окупантів всюди. Дрон, належний Головному управлінню розвідки Міноборони України, 26 травня атакував радіолокаційну станцію дальнього виявлення цілей «Воронеж М», яка розташована в місті Орськ Оренбурзької області Російської Федерації.

Про це повідомили співрозмовники українських ЗМІ в Головному управлінні розвідки.

«Український безпілотник подолав відстань у понад 1800 кілометрів до обʼєкту противника, встановивши новий рекорд діапазону ураження для дронів-камікадзе», — повідомляє співрозмовник.

Наразі наслідки ураження уточнюються.

Нагадаємо, раніше російські пабліки писали, що під Орськом «упав БПЛА», а метою безпілотника, «можливо, був військовий об’єкт».

Раніше найбільш віддаленою ціллю, атакованою українськими безпілотниками, був обʼєкт у місті Салават республіки Башкортостан РФ, який розташований на 140 кілометрів ближче до українського кордону в порівнянні з Орськом.

Безпілотник влучив в установку каталітичного крекінгу нафти.

За словами джерела ЗМІ, це був дрон Служби безпеки України, який встановив історичний рекорд, подолавши відстань у 1500 км.

«Газпром нафтохім Салават» є одним із найбільших у Росії виробничих комплексів з нафтопереробки та нафтохімії. Він спеціалізується на виробництві бензину, дизпалива та інших видів нафтопродуктів.

Про атаку безпілотником по НПЗ у Башкортостані заявив 9 травня глава регіону Радій Хабіров. Російські медіа почали публікувати відео із димом від пожежі.