Бунт Пригожина може повторитися. Москва впроваджує надзвичайні заходи для припинення кримінальної війни, що спалахнула на вулицях Челябінська після розстрілу місцевими мешканцями найманців з ПВК «Вагнер» та представників кримінальних угруповань. Намагаючись запобігти подальшому насильству, російські сили як можуть реагують на ситуацію.

За інформацією, наданою Telegram-каналом «ВЧК-ОГПУ», влада Москви вживає всіх можливих заходів, щоб припинити конфлікт. Проте, варто зауважити, що немає наміру вживати репресивних заходів, таких як затримання чи порушення справ. Всі сторони конфлікту отримали пропозицію про завершення насильства, де ніхто не визнається в перемозі, і вимагається припинити кримінальну війну.

 «При цьому застосовувати законні заходи, порушувати справи, затримувати будь-кого категорично не хочуть. Усім учасникам бійні оголосили, що «рахунок» розбирання 1-1, убитих немає, з обох боків є «герої», тож усім треба «розбігтися і не продовжувати кримінальну війну», пише Telegram-канал.

Один з учасників конфлікту розповів, що всіх прибулих на допомогу з інших міст намагалися розгорнути для участі в облавах на стрільців. Однак куратори з ПВК «Вагнер» повідомили, що питання вирішено, і закликали відкласти подальші дії.

 «Нас усіх сьогодні приймав СОБР, повалялися у багнюці, зброю у наших шукали, але всіх відпустили, нічого не знайшли. Сказали, що «мужика» (орден Мужності) можна давати вашому командиру, в рукопашну на стовбури пішов», — поділився співрозмовник.

Інцидент підкреслює напруженість в суспільстві та зростаючу небезпеку кримінальних угруповань у російських містах. Місцеві влади змушені швидко реагувати на подібні випадки, щоб запобігти загостренню ситуації та зберегти громадський порядок. Такі події підштовхують до впровадження строгих заходів безпеки та зміцнення контролю за діяльністю кримінальних елементів.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось, що у Челябінську колишні найманці з ПВК «Вагнер» оголосили «війну» місцевим мешканцям.

З учорашнього вечора у місті посилення: на ноги піднято бійців спецслужб та важких формувань.

 За даними співрозмовника, конфлікт стався між місцевими жителями нібито через те, що було ображено колишніх бійців ПВК «Вагнер». Після цього між двома компаніями (одні були в камуфляжі) сталася бійка, де спочатку найманці здобули гору. Але незабаром до Ленінського району міста, де стався конфлікт, на двох машинах приїхало підкріплення їхніх опонентів. Молодчики розстріляли «музикантів» із травматичної зброї. За медичною допомогою звернулися щонайменше двоє найманців.

Після того, що сталося, колишні учасники ПВК «Вагнер» кинули клич про допомогу і в Челябінськ стали стягуватися найманці з бойовим досвідом з усієї округи. У своїх чатах вони обговорюють облави на місцевих «бандитів» та кривдників, які розстріляли «братів».

Також додамо, що Майже дві сотні росіян, які були учасниками війни проти України, засуджені за насильницькі злочини після повернення додому.

За два роки війни, яку веде РФ в Україні, окупанти після повернення додому були звинувачені у 192 насильницьких злочинах. Зокрема, 49 справ було порушено за вбивство, 143 фігуранти проходили як обвинувачені у справах про заподіяння шкоди здоров’ю різного ступеня тяжкості, з них 26 — завершилися смертю потерпілого.

Серед засуджених за злочини проти життя і здоров’я кожен шостий — військовий РФ.

Як зазначає видання, з кожним місяцем бойових дій таких злочинів стає все більше. У 2023 році їхня кількість збільшилася в 13 разів, у перші шість місяців минулого року учасники так званої “СВО” встановили рекорд за кількістю злочинів сексуального характеру.