У програмі токшоу “Сьогодні” на телеканалі “Україна 24” народна депутатка від “Слуги народу” Єлизавета Ясько поділилася, що її цілих чотири дні не пускали до коханого – експрезидента Грузії Михайла Саакашвілі.

“Я сьогодні четвертий день чекала на дозвіл, щоб з ним побачитися, і сьогодні я туди потрапила. Є різні способи, як можна отримати до нього дозвіл, як правило, ми оформляємо через наше посольство офіційним шляхом, і досі мені такого дозволу не дали. Те, що я сьогодні отримала дозвіл, — це за заявою його самого на відвідування. Мене дуже турбує, чому таке відбувається щодо іноземних парламентаріїв і чому мені як українці, яка є членом його сім’ї, не дають дозволу”, — сказала вона.

Ясько назвала умову, за якої Саакашвілі готовий припинити голодування.

“Сьогодні 43 день голодування, він голодування не припинив. Учора він сказав, що готовий припинити за умови, що його переведуть у нормальні умови з медичною апаратурою. Цього не сталося. Те, що я бачу, це настільки депресивно, порушує всі його права, гідність, я не можу повірити, що таке відбувається. Але на власні очі я це бачила. Я бачила, в яких умовах він перебуває, і коли ми розмовляємо, я чую, що за вікном криміналітет кричить образливі слова. Сьогодні це одиничний випадок, а попередніми днями це було спланованою акцією”, — сказала вона.

Депутатка наголосила, що сподівається, що інші країни втрутяться та допоможуть Саакашвілі.

“Вчора президент Зеленський мав розмову з прем’єром Гарібашвілі, де якраз наголосив, що насамперед потрібно, щоб були лікарі, українські лікарі, перевести його до лікарні. Але на сьогодні нам лише відповідали, що це грузинська влада вирішуватиме, що робитиме з Саакашвілі. Заяви погані, дуже сумно і страшно від цього. Я думаю, весь світ, який це бачить, не залишить цього просто так. Звучить багато заяв, сьогодні приїхали до Тбілісі європарламентарі та депутати з інших країн, але вони також поки що не змогли потрапити до Саакашвілі. Сьогодні приїхав американський адвокат і сказав, що в таких умовах колишній президент країни не може перебувати, і потрібно терміново його переводити до приватної лікарні”, — сказала вона.

Нагадаємо, колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі 1 жовтня  затримали грузинські правоохоронні органи, коли він повернувся на свою Батьківщину, щоб підтримати прихильників — опозиційну партію “Єдиний національний рух”.