Президент України Володимир Зеленський, сьогодні, 26 листопада, вирушив з візитом до Естонії та Литви. Про це глава держави написав у своєму Іnstagram і Facebook.

Президент запостив відео з київського аеропорту. У ньому він розповів, що ранок для нього було не дуже добрим, оскільки напередодні вильоту він отримав звістки про затримку виплат зарплат вчителям і лікарям з вересня. Зеленський звернувся до уряду. Він сказав, що розуміє завантаженість Кабміну роботою, але попросив якомога швидше вирішити цю проблему.У коментарі до ролика президент розкрив найближчі плани.

“Їду до наших добрих друзів і надійних союзників – в Естонію і Литву. Повинні обговорити протидію спільним загрозам зі Сходу і загальні можливості на Заході. Але не хочу залишати вдома гострі невирішені питання. Переконаний, що в найближчі два дні Кабмін погасить заборгованість із зарплати перед лікарями і вчителями “, – сказано в запису.

Нагадаємо, 10 днів тому Зеленський побував з візитом в Латвії. А 9 грудня вирушить в Париж на саміт “нормандської четвірки”.