Скоро розпочнуться різдвяні та новорічні свята, адже, наближається закінчення 2023 року. Проте, з’ясувалося, що загалом родині Зеленських зараз складно щось планувати.

Перша леді зізналася, що поки не знає, чи вдасться її родині втілити все, що вони звикли робити на Різдво. Втім, обмінюватися подарунками вони точно будуть.

«Одна традиція сто відсотків буде втілена — це дарувати подарунки одне одному і, авжеж, дітям», – поділилася Олена Зеленська.

Водночас дружина президента зізналася, що навіть придбати приємності для рідних їй зараз складно.

«Для нас це зараз складне завдання. Тому що, як я вже казала, я майже не можу кудись вийти, в крамницю в тому числі. Але, на щастя, є інтернет-магазини, і тому я, чесно кажучи, дуже велику частину часу зараз проводжу, скролячи стрічку й видивляючись, що я можу придбати як подарунки», – поділилася перша леді.

Олена Зеленська підсумувала, що подарунки обов’язково будуть, але як їхня родина ними обміняється, вона поки не знає.

Нагадаємо, нещодавно перша леді України розповідала, що здебільшого, коли є можливість поспілкуватися, вони з чоловіком спілкуються про дітей та обговорюють родинні питання. Так, нещодавно подружжя розмовляло про те, які подарунки купити для близьких на новорічні та різдвяні свята.

«Раніше ми обговорювали, які подарунки можемо приготувати дітям до дня Святого Миколая. А зараз вже треба на Різдво і на Новий рік придумувати. Ми поки не дійшли згоди», – сказала Зеленська.