Користувачі соціальних мереж підняли на сміх сюжет російського ТБ, в якому розповідається про те, як завдяки президенту РФ Володимиру Путіну теличка зібралася народжувати, передає Корупція Інфо.

Відео опублікував на своїй сторінці в Facebook відомий російський блогер Рустем Адагамов.

У сюжеті розповідається про поїздку Путіна в Білгородську область. Там директор фермерського господарства подякував його за те, що він колись нагодував теличку. За його словами, з легкої руки Путіна ця теличка виросла і тепер збирається народжувати через два місяці.

"На що ви натякаєте?" — запитав у відповідь Путін.

Директор фермерського господарства відповів йому, що ні на що не натякає і що життя триває."Господи", — лаконічно підписав це відео Адагамов.

Відео зібрало близько 750 лайків і більше 220 перепостів.

"Тільки зараз дійшло… Вона виросла і народжує" Так він її того..? Коли маленька була? Знову нездоровий потяг до маленьких теличок", "Ой як незручно лизнув. Ай-яй-яй. Тренуватися треба, готується", "Не прикрите нічим лизоблюдство, противно до нудоти","Нагодував так нагодував теличку…", "Ох…з такими прихильниками і вороги можуть перепочити", "В Білгороді гарна травичка, напевно", "Чудеса генної інженерії продемонстрували бєлгородці! Після спілкування з Путіним корова народжує через два місяці, як кішка", "Путін ще й запліднювач тепер? Або оплодотворювач?", "Тепер, як порядна людина, він повинен з нею одружитися", — коментують відео користувачі Facebook.

Як повідомлялось раніше, в Росії знайшли явні ознаки того, що президент РФ Володимир Путін сходить з розуму.