З’явилися несподівані подробиці розслідування справ про вбивство Аміни Окуєвої і замаху на життя Ігоря Мосійчука

Про це сам політик пише на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вона працювала, надаючи ceкcyaльні послуги за гpоші”: в Туреччині за загадкових обставин померла 19-річна Тетяна Чехранова, що ж трапилося?

Він нагадав, що минуло вже півтора місяця з дня замаху на його життя, в результаті якого загинув його охоронець і випадковий перехожий. Приблизно такий же час пройшов з дня жорстокого вбивства Аміни Окуєвої, бійця АТО.

“Зараз вже можна сказати, що твердження Адама Осмаєва про те, що замах на мене і вбивство Аміни справа рук одних і тих же осіб, сліди яких тягнуться на Кавказ до Рамзана Кадирова і відповідно його кремлівського господаря, повністю підтвердилися”, – заявив нардеп.

У той же час Мосійчук впевнений, що знайти виконавців буде дуже не просто. На його думку, більшість виконавців і організаторів цих двох злочинів, методично зачищають і вбивають.

Правоохоронці на даний час намагаються вживати всіх заходів, щоб затримати живим хоч кого-то.

“У той же час ні для мене, ні для Адама Осмаєва, ні для будь-якого з ворогів Кадирова – Путіна небезпека не минула. Ми живемо в постійному очікуванні нових замахів і нових найманих вбивць. І з кожним разом ми стаємо все сильнішими і сильнішими і другий раз ми їм не пробачимо”, – підсумував політик.