В. О. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун виступила з жорсткою критикою ситуації в охороні здоров'я і висловила надію, що за реформу у медицині буде проголосовано  6 червня.
 

Про це вона написала у Фейсбуці, – передає Корупція Інфо

Популярне: ВАЖЛИВО!!! Скоро наше життя зміниться! Україна отримала вижливі торгівельні бонуси! і ви маєте знати деталі

 

У повідомленні зазначається: "В Україні є велика проблема – ми брешемо. Ми говоримо, що медицина безкоштовна, а вона не така. Ми всі платимо за все, спочатку, коли заходимо в лікарню.

Замість того, щоб брехати, що ми маємо безкоштовну медицину, будемо говорити правду. Кошти, які зараз виділяються з державного бюджету, використовуються неефективно.

Ми пропонуємо систему, де кожен з нас гарантовано отримає первинну, екстрену та паліативну допомогу безкоштовно. Послуги вторинного і третинного ланки будуть оплачуватися частково державою, частково – громадянами. Для тих, хто не зможе оплачувати, будуть діяти субсидії, соціальні програми.

Ми повинні перестати собі брехати і говорити правду. Ми повинні створити систему, де люди відчувають, що про них дбають і дають фінансові гарантії.

Сьогодні Національна рада реформ підтримав реформу медицини і рекомендував Верховній Раді України визначити пацієнтські законопроекти як невідкладні!

Сподіваємося, що 6 червня Верховна Рада проголосує за внесення законопроектів, які мають запустити медичну реформу в країні, в порядок денний, і їх приймуть вже до кінця цієї сесії".