нато

Росія обіцяє адекватну відповідь у разі розміщення в країнах Східної Європи і Балтії важкого озброєння НАТО.

Таку заяву зробив представник Міноборони РФ генерал армії Юрій Якубов.

«Якщо важка бойова техніка США у складі танків, артилерійських систем та іншої бойової техніки дійсно з'явиться в ряді країн Східної Європи і Прибалтики, це буде найбільш агресивним кроком Пентагону і НАТО з часів «холодної війни» минулого століття. І Росії нічого не залишиться, як нарощувати свої сили і кошти на західному стратегічному напрямку», – заявив Якубов.

За його словами, РФ в першу чергу посилить угруповання військ по всьому периметру західного кордону Росії танками, артилерією і авіацією.

Якубов зазначив, що Росія вийшла з ДЗЗСЄ (Договір про збройні сили в Європі – ред.), і тепер, у разі відповідних заходів РФ не пов'язана ніякими обмеженнями за кількістю військової техніки в прикордонних районах.

«Ми повністю вийшли з цього договору, який, до речі, багато європейських країн самі не дотримувалися, і у нас, що називається, розв'язані руки для організації відповідних заходів по зміцненню своїх західних рубежів», – сказав російський генерал.

Нагадаємо, що раніше в західних ЗМІ з'явилися повідомлення про наміри США розмістити військову техніку в Балтійських країнах, Польщі, Румунії і Болгарії.

Джерело: Корупція.Інфо