RF

Вчора, 28 березня, у Москві провели черговий антивоєнний пікет, який закінчився традиційною суперечкою між росіянами.

Рух «Солідарність» провів черговий антивоєнний пікет біля станції метро Третьяковська у Москві. Як завжди, погляди росіян розійшлися, що призвело до дискусій та суперечок. Люди сперечалися щодо приналежності півострова Крим та причини конфлікту на Донбасі.

«Спілкування з громадянами є основним завданням проведення пікетів. Тільки так можливо висловити свою точку зору і вислухати протилежну», – зазначає оператор Дмитро Мельохін.

Мітингувальники тримали в руках плакати з різними гаслами: «З війною час закінчувати. Цілісність України рано чи пізно буде відновлена. Україні потрібен мир, щоб спасти життя і  піднімати економіку», «Низькі пенсії? – зате Крим наш», «1 мільйон 377 тисяч українців загинуло на фронтах Великої вітчизняної війни, а тепер наша влада назвала їх «фашистами» за те, що вони не захотіли жити за наказами Кремля».

Не обійшли увагою і полонену українську льотчицю Надію Савченко, яку закликали звільнити: «Надія – жива, волю – Надії!»,  «Надія тане від «Русской весни».

Окрім того, пікетувальники тримали фото російського опозиціонера Бориса Нємцова, якого вбили напередодні.

Нагадаємо, 1 березня російські опозиціонери планували провести антивоєнний антикризовий марш «Весна», проте передчасна загибель одного з організаторів – Бориса Нємцова цьому завадила.

 

 

Джерело: Корупція.Інфо