Москва кличе! Кличко агент Кремля? На весь світ – мер сказав ТАКЕ: по методичці Путіна! СБУ, займися

Здається, Кличко вирішив станцювати під дудку Кремля і ще більше попрацювати на чергове ІПСО. Мер Києва добряче зганьбився, накинувшись на владу, і чим він кращий за кремлівських пропагандистів?

Мер Києва Віталій Кличко висловив думку, що Україна рухається до авторитаризму і може перестати відрізнятися від Росії, де «все залежить від примхи однієї людини».

Про це він заявив у коментарі німецькому виданню Der Spiegel.

«У якийсь момент ми перестанемо відрізнятися від Росії, де все залежить від примхи однієї людини… Наразі існує лише один незалежний інститут, але на нього чиниться величезний тиск: місцеве самоврядування», — сказав він.

Як Кличко самовільно вирішив, що перебуває демократія в Україні під серйозною загрозою, Кличко після паузи відповів: «Так».

Зокрема він продовжив закопуватись тим, що сказав: «у перші місяці війни країна була без лідера, був відвертий хаос, і мери відіграли ключову роль як лідери думок, в обороні міст, у допомозі військовим». Але в Офісі президента, на думку Кличка, вважають мерів «атавізмом», лише перешкодою для централізації владних структур у країні.

Зазначимо, що саме такі коментарі й грають на руку Кремлю. Адже вони можуть спокійно їх використати в своєму ІПСО. Мер Києва взагалі не думав перед тим, як таке говорити.

Проте, Віталій Кличко вирішив вислужитись перед невідомо ким і заявив, що «перетворити Україну на авторитарну державу просто так майже неможливо», адже українці занадто волелюбні для цього.

Наостанок мер Києва наголосив, що з початку повномасштабної війни не мав жодної зустрічі або телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським.

Такі промови мера Києва ставлять доцільність йому взагалі щось говорити, адже Кремль тільки потирає руки від таких заяв.