Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила про відкритість до співпраці з партією "Самопоміч", з політсилою Анатолія Гриценка "Громадянська позиція" і музикантом, громадським діячем Святославом Вакарчуком.

Про це вона зазначила на прес-конференції у Львові, інформує прес-служба "Батьківщини".

"Ми готові до співпраці з партією "Самопоміч", зі Святославом Вакарчуком, якщо він піде у політику, із "Громадянською позицією" Анатолія Гриценка. Ми прагнемо об’єднати в роботі на Україну всі демократичні сили", – заявила Тимошенко.

Екс-прем’єр запропонувала "оцінювати підтримку політичних сил за результатами місцевих виборів".

На думку Тимошенко, її команда "здобуде перемогу і на президентських, і на парламентських виборах".

Як пишуть ЗМІ, тривала відсутність реакції з боку тих, кому Тимошенко пропонувала новий “союз” свідчить, в першу чергу, про те, що вона не погоджувала свою заяву з ймовірними партнерами. Тобто не було попередніх домовленостей та рамкових угод.

Підтверджує це і різка заява лідера політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” Андрія Садового, яку він оприлюднив у Facebook. 

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

“Заява Тимошенко – звичайна технологія, спрямована на те, аби здобути симпатії львів‘ян. Хід думок Юлії Володимирівни простий – у Львові треба говорити хороші слова про мера Садового, за якого голосують львів’яни, і Вакарчука, якого люблять як громадського діяча і співака. Жодної щирості тут немає.

Пані Тимошенко, насправді все просто. Люди хочуть справжніх змін, а не повернення старих схем”, – обурився Садовий.

Згодом у коментарі “Прямому” нардеп від “Самопомочі” Тетяна Острікова також висловила реакцію партії та повідомила про чинний союз з іншою політичною силою “Ми уклали політичний союз з партією "Демократичний альянс". І найголовніше, що цей меморандум, який було підписано між лідерами двох партій – між Андрієм Садовим та Василем Гацьком – ключовою його відмінністю є те, що він відкритий до приєднання з усіма іншими демократичними неолігархічними силами”, – зауважила Острікова.

Оприлюднені заяви представників “Самопомочі” свідчать, що політична сила не має наміру співпрацювати з Тимошенко.