У ЗМІ повідомили, що проти олігарха Ігоря Коломойського відкрили кримінальне провадження в Ізраїлі. Це означає, що тепер він не має куди втікати, повідомляє 24 канал.

Таку думку висловив журналіст Сергій Лещенко у своєму блозі “Чесна політика” на 24 каналі. Він зауважив, що в олігарха тепер справді великі проблеми.

“У разі, якщо Коломойський відвідає Ізраїль, при перетині кордону його допитають у кримінальній справі”, – запевнив Лещенко.

Він наголосив, що про цю аферу Коломойського та його друзів з вугіллям поінформоване і Національне антикорупційне бюро, яке розслідує справу “Приватбанку”.

“Сам Коломойський донедавна міг безпечно літати хіба що до Ізраїля, адже ця країна не видає своїх громадян, а в колекції паспортів Коломойського є якраз документ громадянина Ізраїля. Однак тепер, схоже, ця країна також закрита для Коломойського”, – зазначив Лещенко.

“Усе це означає, що токсичність Коломойського зростає, а кільце навколо нього звужується. І тікати йому буде нікуди. Це означає, що час провести його остаточну деолігархізацію в Україні”,– підсумував журналіст.

Нагадаємо, англомовна газета Kyiv Post, посилаючись на власні джерела, повідомила, що ізраїльська поліція відкрила розслідування проти олігарха Ігоря Коломойського.

Мовиться про ймовірне шахрайство та організовану злочинність. Справа стосується угоди 2019 року між партнерами Коломойського та компанією білоруського олігарха Миколи Вороб’я.

Компанія Коломойського нібито не сплатила 20 мільйонів доларів за вугілля.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.