Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба їде у Штати. Повідомляється, що у Вашингтоні відбудеться засідання Комісії з питань стратегічного партнерства України та США.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вирушить до Вашингтона на засідання Комісії з питань стратегічного партнерства України та США. Також відбудеться зустріч з державним секретарем США Ентоні Блінкеном.

Про це Кулеба заявив на онлайн-брифінгу 27 жовтня.

«Дата визначена, ми незабаром її анонсуємо спільно зі США. Засідання відбудеться у Вашингтоні, відповідно, це буде мій візит до Ентоні Блінкена», – сказав очільник МЗС.

Він розповів, що полетить до США разом з представники різних міністерств та відомств України.

«Ми націлені на максимальний результат. Завершуємо опрацювання спільної оновленої Хартії стратегічного партнерства, яку нам доручили ухвалити президенти Байден та Зеленський саме на цьому засіданні», – додав резюмував Кулеба.

Кулеба також поінформував, що завершується опрацювання оновленої Хартії стратегічного партнерства, яку Президенти США Джозеф Байден та України Володимир Зеленський доручили ухвалити саме на цьому засіданні. т                         т