У російському Новоросійську пошкоджено великий десантний корабель «Оленьогорський горняк». 

На відео, яке з’явилося в Мережі, видно, як надводний дрон із 450 кг тротилу, атакує судно. 

«Оленьогірський горняк» отримав серйозну пробоїну і наразі не може виконувати свої бойові завдання. 

«Судячи з цього відео, на яке пропагандист не забув начепити свою лейбу, пошкодження у корабля дуже серйозні. Майже ліг на борт, крен критичний. До берега вони, звісно, його дотягнуть, але треба ставити в док. Півроку ремонту – мінімум. Пробоїна, мабуть, велика», – прокоментував кадри атаки на російський корабель військовий журналіст Сергій Ауслендер 

Журналіст підкреслив, що Україна зовсім змінила малюнок війни на морі. 

«Не маючи свого флоту і майже не маючи авіації, примудряється завдавати флоту окупантів таких втрат. Чорне море стає дуже тісним для великих кораблів, а атаки йдуть уже в російських портах (це Новоросійськ, якщо що)», – зазначив Ауслендер. 

Сергій Ауслендер також припустив, що можна очікувати масштабної комбінованої атаки, тобто з моря і повітря, відразу на кілька баз. 

У свою чергу громадський активіст і офіцер ЗСУ Євген Карась опублікувавши фото підбитого корабля «Оленьогірський горняк», зазначив, що це українці ганяють ворога дуже вправно по акваторії Чорного моря. 

«Досягається дві цілі: пряме знищення об‘єктів противника, потужна деморалізація», – пояснив Карась, додавши, що «бойовики Пригожина» в соцмережах вже морально готові «можем повторить» з Путіним.