Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що очікує візит Путіна до своєї країни вже у серпні 2023 року. З кремлівським диктатором Ердоган планує обговорити повномасштабну війну в нашій країні.

Крім цього, вони також торкнуться теми “зернової угоди”, де Туреччина відіграє роль посередника разом з ООН. Ердоган хоче продовжити її ще на 2 роки.

Про це повідомляє Anadolu Agency.

Під час пресконференції з українським президентом Володимиром Зеленським Ердоган наголосив, що вже обговорив з Путіним питання обміну військовополонених між Україною та Росією. Крім того, він запросив російського диктатора відвідати Туреччину.

«Путін відвідає Туреччину наступного місяця. У нас буде можливість знову обговорити це питання віч-на-віч», – наголосив Ердоган.

Він також висловив сподівання, що про конкретні результати щодо обміну вдасться домовитися вже найближчим часом. Президент Туреччини також підтвердив, що планує обговорити з Путіним питання Чорноморської зернової ініціативи.

Наостанок Ердоган висловив надію, що обидва питання є важливими на порядку денному як Туреччини, так і Росії. До того ж він запевнив, що продовжить спілкуватися з Путіним як телефоном, так і особисто.

Прессекретар Путіна Дмітрій Пєсков розповів російським пропагандистам про можливий візит диктатора до Туреччини. Він наголосив, що наразі точної дати цієї поїздки – немає

Попри це, Пєсков наголосив, що “контакти Володимира Путіна з Реджепом Ердоганом – можливі”. Однак він відмовився коментувати подальші дії щодо цих переговорів.