Туреччина не вводитиме санкції проти РФ у разі переобрання Ердогана на посаду президента країни. Про це 23 травня повідомляє Anadolu.

Під час виступу на мітингу у провінції Сівас турецький лідер зазначив, що підтримує з Володимиром Путіним “хороші стосунки”.

Так Ердоган відреагував на заяву його головного опонента на президентських виборах Кемаля Киличдароглу про те, що той має намір у разі перемоги на виборах приєднатися до західних санкцій проти РФ і керівника Кремля.

“Ви абсолютно не знаєтесь на політиці, пане Кемаль, йдіть на відпочинок. У світі так не роблять політику”, — сказав чинний президент.

Ердоган заявив, що Туреччина підтримує і підтримуватиме контакти з усіма країнами світу якнайкраще. Крім того, завдяки цьому фактору Анкара може виступати посередником між РФ та Україною, додав Ердоган.

“Бо це ось так з Америкою, Росією та всіма країнами Заходу… Якщо Туреччина є посередником у російсько-українській війні, то це не пересічна подія. Якщо Туреччина возить чорноморське зерно усьому світу”, – сказав Ердоган.