Російські війська намагаються прорвати оборону на Донеччині, проте українські захисники мужньо дають відсіч ворогу, завдаючи великих втрат окупантам. Про це розповів речник Східного угрупування військ Сергій Череватий в ефірі Еспресо.

“Ситуація надзвичайно складна на Донеччині. Ворог скаженіє та намагається у будь-що прорвати нашу оборону, вишукує слабкі місця, щоб таранити її всіма видами артилерії. Противник б’є великокаліберною артилерією, а сьогодні Пригожин, очільник ПВК Вагнер, показував, але треба верифікувати місцевість, що вони використовували “Гіацинти” (радянська 152-мм корпусна самохідна гармата, – ред.), адже про це ми й раніше знали. Також вони працюють системами реактивного залпового вогню, за можливістю авіацією, щоб прорвати нашу оборону”, – розповів Череватий.

Водночас представник Східного угрупування повідомив, що не дивлячись на все це, в районі Бахмута, Соледара, Кліщіївки та інших населених пунктів наші воїни тримають позиції завдяки своїй мужності, героїзму, незламності, навченості, кмітливості та щоразу відбивають ворога, завдаючи йому важких втрат.

Варто нагадати, що нещодавно радник Офісу президента Олексій Арестович заявив, що російські окупанти терплять величезні втрати під Бахмутом в Донецькій області, але вони продовжують кидати своїх солдатів в “пекло”. Щодня ворог втрачає мінімум одну роту бійців, а буває навіть і більше.