Кабінет Міністрів затвердив план заходів з реалізації Стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Таке рішення ухвалене на черговому засіданні уряду в середу, 29 вересня, повідомляє Укрінформ.

Зазначимо, документ включає в себе 158 пунктів, останнім з яких є проведення місцевих виборів після деокупації півострова.

“Документ стане комплексною дорожньою картою з повернення українського Криму. Як було зазначено, “Кримська платформа” – це не разовий захід. Ми вітаємо комплексні документи, що містять докладні кроки деокупації, залучаємо до цього питання кращих експертів і аналітиків з усього світу. Ми також працюємо з нашими партнерами і в рамках міжнародних організацій, щоб тема Криму постійно була на світовому порядку денному”, – зазначив прем’єр Денис Шмигаль.

Він вкотре наголосив, що влада ухвалює комплексні рішення у цьому питанні, до розробки яких залучають експертів та аналітиків, відомих у світі.

«Ми документуємо усі злочини країни-агресора і змусимо Росію платити за це у міжнародних судах. Ми працюємо із нашими країнами-партнерами та у рамках міжнародних організацій, в рамках міжнародних домовленостей, щоб тема Криму постійно була у світовому порядку денному», – наголосив глава уряду.

Нагадаємо, 24 березня Президент України Володимир Зеленський видав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 року «Про Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».