Санкції

Кремль підтверджує, що направил в країни ЄС список осіб, яким заборонений в'їзд до РФ. Обмеження на в'їзд до РФ для представників деяких країн ЄС були введені виключно в якості відповіді на дії Євросоюзу.

Про це передає ТАСС з посиланням на високопосадове джерело в МЗС Росії. Новину передає Корупція.інфо

За його словами, Москва підтверджує, що направила в країни ЄС список осіб, яким заборонений в'їзд до РФ, проте не хотіла б коментувати його по персоналіях.

"Вони (списки) були передані нашим європейським партнерам в довірчій формі, і їхня публікація залишається на совісті відповідних країн", – сказав інформатор і додав, що обмеження на в'їзд до РФ для представників деяких країн ЄС були введені виключно в якості відповіді на дії Євросоюзу.

"Відповідь на вимоги деяких європейських країн пояснити, чому саме ці особи увійшли до списків тих, кому заборонений в'їзд до РФ, простий – це було зроблено кампанію, яку розв'язали щодо Росії деякі держави Євросоюзу на чолі з Німеччиною", – зазначило джерело.

Воно підкреслило, що США в ситуації з взаємними чорними списками "поводяться адекватніше, ніж країни ЄС".

"Аналогічний список існує і щодо громадян США, однак треба зазначити, що в цьому випадку наші американські партнери поводяться конструктивніше, ніж європейські", – сказало джерело.

Раніше повідомлялося, що Росія поширила "чорний список" нев'їзних в країну політиків з Євросоюзу. В список потрапило 89 осіб.