У Лос-Анджелесі як мінімум три людини загинули в результаті стрілянини в одному з ресторанів. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на видання Los Angeles Times.

Ще як мінімум 12 отримали поранення.

"На момент приїзду поліції там уже було троє загиблих, всюди була біганина. Багато людей отримали вогнепальні поранення", – цитує видання представника поліції Френка Пречадо.

За його словами, на місце інциденту прибуло багато поліцейських зі всього Лос-Анджелеса."Це було криваве побоїще з розкиданими всюди гільзами", – зазначив правоохоронець.

Повідомляється, що час інциденту в приміщенні перебувало близько 50 осіб. Зброю було знайдено на місці злочину.

Швидка допомога забрала поранених у лікарні, деякі добиралися самі. Що стосується мотиву стрільби, слідчі стверджують, що це не був просто конфлікт у закладі відпочинку, втім, однозначних оцінок поки немає.

Поліція Лос-Анджелеса шукає кількох підозрюваних у зв'язку зі стріляниною в ресторані. Правоохоронці вже мають двох "фігурантів" справи, яких затримали чоловіка і жінку з числа поранених. У той же час формальний арешт ще не застосований ні до кого. У поліції є інформація про вулицях та в районі, де можуть ховатися підозрювані, але їх особи ще не встановлені.