Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко вийшла на публіку в такому ж костюмі, у якому з'явилася героїня серіалу про американську політику "Картковий будиночок" Клер Андервуд у трейлері фінального сезону.

У такому вбранні Тимошенко виступала на презентації свого "Нового економічного курсу України".

Першим цю схожість помітив чоловік нардепа Альони Шкрум Дмитро Наталуха. Порівняльні фото жінок він підписав гаслом нового сезону #моячерга. За сюжетом серіалу, Андервуд стає президентом США.

Псопулярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Колишній депутат Київради Олексій Давиденко нагадав, що героїня серіалу – "приклад злої, продуманої суки, яка зламає життя будь-кого, хто навіть ненавмисно виявиться на її шляху".

"Якщо Юлія Володимирівна хотіла зашити в цей костюм якийсь прихований меседж, то знайте – виходячи з усіх минулих сезонів "Карткового будиночка", він такий: "Я йду по трупах. Я холоднокровна і розважлива. Я саме уособлення злочинної, кулуарної і брудної політики. У мене немає ніяких правил, понять і принципів. Моя мета виправдовує будь-які засоби. Для мене немає нічого святого", – зазначив Давиденко.

Він додав, що Клер "пре як танк, їй плювати на правила, закони і почуття людей. Треба прибрати людину зі шляху – вона і оком не моргне" і наголосив, що "точно не хотів би такого, як Клер, президента для України".