Чемпіон світу WBA і WBO в легкій вазі поділився думкою про чемпіонський бій з Люком Кемпбеллом.

У середу ввечері в Лондоні відбулося тренування перед боєм за титули чемпіона світу в легкій вазі за версіями WBA, WBO і WBC, який на даний момент є вакантним. Поєдинок Ломаченко – Кемпбелл відбудеться в Лондоні в суботу, 31 серпня.

Під час спілкування з журналістами Ломаченку нагадали, що він знаходиться в знайомому йому місці: в 2013-му році в Йорк-Холі українець у складі команди «Українські Отаман» переміг за очками Сема Максвелла. У той же вечір Олександр Усик переміг ще одного британця – Джо Джойса.«Звичайно, я пам’ятаю це місце. Пам’ятаю і Сема Максвелла, а також те, що українських уболівальників цього вечора було більше, ніж британських. Це гарний спогад. Скільки моїх фанів буде в суботу ввечері? Я не знаю. Я виходжу в ринг проти відомого британця, у нього тут багато фанів, адже ми в Великобританії. Але мені байдуже. На мене це не вплине. Звичайно, буде нелегко: але у мене є мрія – об’єднати пояси в легкій вазі».

«Моя підготовка була хорошою, я готовий на сто відсотків. Так, я трохи нервував, але це корисно для людей. Я даю вам прогноз, що ви побачите дуже хороший, цікавий бій», – сказав Ломаченко.