Юлія Тимошенко цілком могла б зайняти прем’єрське крісло через перипетії в Кабміні.

Такої думки дотримуються соратники лідера «Батьківщини», але сама Юлія Тимошенко, схоже, не поспішає займати пост глави уряду, передає «Українська правда». Як заявила екс-прем’єр, при президенті Володимирі Зеленському вона не зможе стати прем’єр-міністром.

«Це нереально. Я дуже добре знаю природу народження влади Зеленського, і моє прем’єрство не буде сумісним з його президентством», – сказала Юлія Володимирівна.

Правда, колеги Тимошенко у Верховній Раді не так категоричні. Вони відзначають, що в разі відставки прем’єр-міністра Олексія Гончарука Тимошенко може поборотися за його посаду. Заради цієї мети вона буде шукати підтримки у олігархів.

Варто відмітити, що всупереч словам Тимошенко виступає те, що ще у листопаді лідер “Батьківщини була не проти втретє стати прем’єр-міністром України. За даними ЗМІ, Тимошенко мала кілька зустрічей на Банковій, де намагалась стати корисною новій владі. Зазначалося, що Тимошенко приходила на Банкову з довгим списком кандидатів на різні пости, але домовитись так і не змогла.

А вже після цього, під кінець року Тимошенко остаточно перейшла опозицію до влади. Свою роль зіграв і скандальний допис президента Володимира Зеленського зі словами:

“Подивіться, який гарний вигляд має зараз “опозиція”. Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають “солоденького”.