Президент України Володимир Зеленський назвав фракції “Слуга народу” дві умови, за яких можливе вирішення питання про відставку міністра МВС Арсена Авакова.

Про це заявила заступник голови фракції Євгенія Кравчук під час брифінгу в парламенті.

“Президент сказав, що якщо будуть конкретні кандидатури на міністра МВС або у фракції будуть незадоволені Аваковим більше, ніж окремі депутати, то питання про його відставку може розглядатися”, – зазначила Кравчук.

Нагадаємо, раніше заступник Авакова Антон Геращенко заявив, що глава МВС не тримається за свій пост.

“Арсен Аваков ніколи не тримався за свою посаду, і тому, якщо будуть кращі кандидати, які знають, як зробити Міністерство внутрішніх справ і його структури більш ефективними, то Аваков не буде” вічним “міністром внутрішніх справ”, – повідомив він.

Нагадаємо, на початку червня нардепи зареєстрували в Раді постанову №3606 про звільнення Авакова з посади міністра внутрішніх справ. Його ініціювали депутати “Голосу”, які збирали підписи колег за винесення на голосування питання про звільнення Авакова. Співавторами документа виступили ряд народних депутатів з “Слуги народу” і Яна Зінкевич з “Європейської солідарності”.

Напередодні профільний комітет Ради рекомендував нардепам розглянути питання про відставку Авакова. За словами голови комітету ВРУ з правоохоронної діяльності, нардепа Дениса Монастирського, розглянути постанову про відставку міністра вийде не раніше 1 липня.