Оточення українського президента Петра Порошенка розбігається в різні сторони, передбачаючи швидкий крах свого лідера. Всі соціологічні опитування пророкують перемогу на майбутніх президентських виборах у 2019 році Юлії Тимошенко, передає Корупція.Інфо

Як заявив в ефірі телеканалу NewsOne екс-депутат Верховної Ради Євген Червоненко, заради того, щоб утриматися при владі, Порошенко може піти на все, навіть на фізичне усунення своєї політичної конкурентки.

«Багато, на кого президент, на жаль, розраховує – і тут мені його буде шкода – вже біжать, вже повзуть. Адреси назвати? Знаєте все. По-моєму, здається, Туровська 13 (штаб-квартира партії "Батьківщина" – ред.)», – сказав політик.

За його словами, президента зраджують не тільки окремі мажоритарні депутати. Майже все політичне оточення нинішнього глави держави зараз намагається «щільно домовлятися» з його політичними опонентами.

Популярне: "Петре Олексійовичу, а де ви лежите на цьому фото?": Відомий журналіст висміяв Порошенка у Мережі

«Але, мені здається, що тут найголовніше, не дай бог, зачепити жінку фізично, тому що планка у цієї влади падає», – заявив Червоненко.