Земельну реформу не встигнуть прийняти до кінця 2019 року, тому депутати збираються з 1 січня 2020 року, щоб продовжити в Україні мораторій на продаж землі.

Як повідомив народний депутат Олександр Дубинський, він вже підписав з колегами відповідний законопроєкт (вноситься депутатом Ганною Скороход). Оскільки проти відкривати ринок землі без належного опрацьовування.

«Маю всі підстави припускати, що через 4000+ правок до проєкту закону про земельний ринок, Рада не розгляне його до кінця січня. Тим часом, з 1 січня мораторій припиняє свою дію і може статися колосальна афера, в результаті конторою ми прокинемося в 2020 році вже не власниками своєї Батьківщини», – підкреслив Дубинський.

Ключовий правкою, звичайно, була заборона на продаж наділів нерезидентам. Ще депутати обговорювали різні ліміти по продажу землі в одні руки і ряд інших моментів.

Нагадаємо, що Верховна Рада України від 13 листопада взяла за основу закон про введення в Україні ринку землі. Варто відзначити, що депутати прийняли власний законопроєкт, а не той, який був запропонований урядом.