Українці почали отримувати нові платіжки за електроенергію. Експерти розповіли, на що варто звернути увагу в нових квитанціях

З січня цього року в результаті реформи енергетичного ринку в Україні змінилися постачальники енергії для населення. Старі обленерго зникли, розділившись на дві компанії: одна – обслуговує розподільні електромережі, а друга – постачає електроенергію, формує платіжки і забезпечує розрахунки зі споживачами.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Варто звернути увагу, що в рахунках, які люди отримають в лютому, зміняться реквізити, оскільки змінився постачальник. Постачати енергію киянам буде компанія “Київські енергетичні послуги”», – розповів директор компанії “Київські енергетичні послуги” Віктор Мельников.

Підкреслюється, що українцям не потрібно буде переукладати договори. Для того, щоб помилково не заплатити за світло колишньому постачальнику, досить буде сказати касиру в банку або на пошті про зміну рахунку. У випадках з онлайн-оплатою потрібно буде самостійно оновити реквізити.

«Найбільш зручний спосіб, на мою думку – це користування особистим кабінетом. Через особистий кабінет постачальника, який можна знайти на сайті можна передати показання лічильника, можна оплатити спожиту електричну енергію, можна контролювати стан своїх нарахувань і відповідно розрахунків», – зазначив Мельников.

Варто зазначити, що оплата через сайт постачальника здійснюється без комісії.

Терміни передачі показників не змінилися. Дані, як і раніше, можна вносити на сайті або повідомляти оператору контакт-центру за телефоном. Номер є в платіжці і на інтернет-сайті постачальника.