Відберуть пенсії і субсидії? Що готують українцям

В Україні контролювати субсідіантов стануть в тому числі і через 3 роки вже після цього, як вони втратили виплат. При цьому будь-який, хто купує державні виплати, і люди пенсійного віку, пройдуть контроль в 3 стадії. Належні нововведення враховані підтвердженим Кабміном законопроектом.

Головне:

  • виплати потреяют тільки ті, хто не дотримувався принципи;
  • інформація про всіх одержувачів соцдопомоги стане потрапляти в загальну базу;
  • нову систему верифікації прийняв Кабмін, для вступу в силу, акт зобов’язані підтримати загальнонародні депутати;
  • перевірку стануть здійснювати в 3 стадії, завершальний здатний тривати аж до 3-х років уже після скасування підтримки.

Створити загальну інформаційну платформу, куди стануть збиратися відомості з різних реєстрів, держвідомств – перший, то що слід зробити з метою високоякісної верифікації, переконані в Кабміні. Допуск до даної платформі стримають, що гарантує безпеку особистої інформації. Аналогічні основи даних є і в інших державах, в Україні ж ще кілька років тому переліки пільговиків проводилися в папері, а загальної бази субсідіантов ніяк не було.

Чинну концепцію верифікації (перевірок) держвиплат, переконані в уряді, слід змінювати. З метою цього, для того щоб бюджетні кошти ніяк не вистачало сім’ям з получки в конвертах і лже-пенсіонерам, контроль посилять.

Якщо проект закону приймуть, відомості про будь-якому, хто попрямував за підтримкою, виявиться на особливій платформі.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Перевіряти будуть відомі лише 3 стадії: перед тим як дадуть підтримку, в період отримання підтримки і вже після. Відповідно до законопроекту, в разі якщо, наприклад, субсідіант став отримувати дохід більше і втратив право на знижку, Департамент капіталів має можливість ще 3 роки вже після цього спостерігати за ним.

Якщо в період верифікації виявили недотримання, Мінфін зобов’язаний попрямувати до того відомству, що розподілило цю виплату. Це може бути Пенсійний фонд, Міністерство соціальної політики і т.д. Вже після цього є 15 діб, для того щоб все ще один раз порівняти і здійснити висновок, забирати підтримку, або це помилка в реєстрі.

Три етапи: як будуть проходити перевірки

Міністерство фінансів за кілька років виявило велику кількість можливих порушників з числа пільговиків, людей пенсійного віку і субсідіантов. Внаслідок подібних перевірок тільки за 2017-2018 рр вдалося зберегти 14 мільярдів бюджетних грн.

Якщо приписи Кабміну підтримають парламентарі, вже незабаром всі без винятку українці з пенсіями, субсидіями і іншими пільгами стануть протікати відповідне рубежі контролю.

Перший – до напрямку підтримки. Таким чином, як тільки українець подасть звернення на придбання підтримки від держави, в особливу платформу потрапить вимога. Застосовуючи цю інформацію, що раніше мається на системі, держслужбовці візьмуть висновок про це, встановлювати підтримку чи ні.

Другий – в період вилучення підтримки. Інформативна майданчик стане регулярно оновлюватися. У разі, якщо стосовно когось із субсідіантов або людей пенсійного віку з’явиться сумнів про ймовірне недотриманні, зведення перевірять і в разі її підтвердження виплати відберуть.

Третій стадія – в протяг 3-х року вже після скасування підтримки. У тому числі і в разі якщо утриматися з привілеї, уряду матимуть можливість застосовувати зведення з платформи і продовжувати перевірки.

Як встановлено, забрати пенсію мають можливість в цілому згідно 4 обставинам: в разі якщо набували виплату згідно фальшивим паперів, у разі якщо поїхали через кордон, в разі якщо зважаєте переселенцем і проживаєте в некерованою місцевості, в разі якщо не набували пенсію як мінімум 6 місяців.