Поїздка на Донбас перед виборами, яку партія “Слуга народу” запланувала раніше – суто добровільна справа.
Про це повідомив журналістам голова комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев
“Я на Донбас не їду… Я знаю, що деякі депутати збираються їхати на Донбас. Я вважаю, що це є справою добровільною, але ми повинні займатись кожен своєю справою. Є люди, які займаються цим напрямом, і їм, можливо, треба їхати, це наприклад комітет з питань оборони, комітет з питань правоохоронної діяльності, можливо комітет з питань охорони здоров’я і комітет з питань освіти”, — сказав Гетманцев.
“Я знаю що це — добровільна справа, і кожен робить так, як він вважає. Знов таки, я вважаю, що ефективнішим для держави буде, якщо я буду працювати тут, а не робити фотки в окопах чи прифронтовій зоні… Я не думаю, що перед виборами — це питання є принциповим, бо вони збирались їхати вже давно. Чому вони збираються їхати? У кожного є свої питання, у кожного є те, заради чого він їде і що він хоче з’ясувати”, — зазначив нардеп.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в кінці вересня лідер фракції “Слуга народу” Давид Арахамія повідомив, що фракція проведе виїзне засідання на Донбасі. Поїздку запланували на 2-3 жовтня, але потім скасували через коронавірус і лісові пожежі. Також це прокоментувала і Ірина Верещук.
“Погодні умови, карантин, кількість захворілих. Ви бачите, Корнієнко захворів, Артем Культенко захворів, у нас ледь не десяток уже хворіють, інші підозрюються і сидять в самоізоляції. А отже і погіршення погодних умов унеможливили поїздку. Тому що справді в нас сьогодні це неможливо в силу незалежних від нас обставин, але ми обговорюємо це в чаті. Я як член комітету з нацбезпеки і оборони, вважаю трішки безвідповідальним, аби депутати з інших комітетів їхали на точку нуль, щось там пояснювали“, – зазначала Ірина Верещук, голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.
За словами політика, у цієї поїздки має бути мета – контроль та інспекція.
“Це має бути мета. Мета – інспекція, проконтролювати процес, проконтролювати і подивитися як виконуються Мінські угоди або не виконуються, чи виконується перемир’я. Треба трішки в цьому розуміти, щоб їхати і щось інспектувати. Бо інспектувати лише побачивши, можна поки що утриматися від цього в силу карантину, в силу коронавірусу”, – сказала Ірина Верещук.