Ті, у кого є претензії до діяльності президента України Володимира Зеленського, повинні писати про це йому, а не його дружині Олені, зазначив колишній позафракційний народний депутат Борислав Береза.

Прочитав про те, що Олена Зеленська знесла свою нову сторінку в Facebook через коментарі з образами, яких там написали величезну кількість.

Вважаю, що цькування, hate speech, будь-які образи і подібна поведінка – це точно не прояв адекватної, дорослої і здорової людини. Люди не повинні і не можуть уподібнюватися до шакалів і, накидаючись натовпом, проявляти подібну брутальність. Є претензії до діяльності її чоловіка? Пишіть йому. Вказуючи на факт. Але матюкати, грубіянити і чехвостити за те, що вона його дружина? Це тупість і ницість. Я з таким стикався тільки з боку запоребрикових. Вони вважають, що це нормально. Хто так само вважає, що це нормально, ті, мабуть, дійсно є одним народом з цими істотами. А мені це огидно.

Я дуже добре пам’ятаю, як мене в дитинстві ображали і били тільки за те, що я єврей. І пам’ятаю, як мене захищали хлопці з нашого двору, що не були євреями, але для яких я був своїм, з того ж двору. Мене тоді навчили цим, що бити треба і можна за справу, а не тому, що тобі чиясь пика або національність не подобається. За слово і за справу. А не щоб принизити або самоствердитися. І привчили до того, що якщо хтось йде на паскудство, то мовчати не варто. Дворовое виховання, воно таке.