Військові ЗСУ знищили ворожий винищувач Су-25 і сім розвідувальних безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня. Цю інформацію оприлюднив Генеральний штаб в ранковому зведенні від 11 жовтня.

«Також наші захисники знищили російський винищувач Су-25 та сім розвідувальних БпЛА оперативно-тактичного рівня», – наголосили в Генштабі.

Підрозділи ракетних військ уразили пункт управління, склад боєприпасів, три райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, сім артилерійських засобів та станцію РЕБ росіян.

Тим часом речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат сказав, що станом на ранок, у повітряному просторі на лінії розмежування перебувало 20-30 ворожих повітряних цілий, серед них – літаки Су-34, Су-35.

«Ранок з активності тактичної авіації. Зараз близько 20-30 повітряних цілей знаходяться в повітряному просторі по всій лінії розмежування. Зокрема, це літаки Су-34, Су-35, які завдають ударів саме керованими авіабомбами, проти яких, на жаль, зараз у нас немає засобів. Не проти самих бомб, а проти літаків, які їх скидають. Ці бомби збивати теоретично можна, але фактично дуже складно», – сказав Ігнат.

Він додав, що «ворожі літаки не заходять у повітряний простір України, побоюючись української системи ППО, тому завдають ударів з відстані».

«Літак не може підлетіти близько, бо він буде в зоні ураження нашої ППО. Саме тому 70 км – це 50 км до лінії зіткнення і 20-30 км ще може допланувати до своєї цілі. Тому нам треба засоби, які можуть діставати російські літаки і загрожувати їм в тому чи іншому регіоні, відганяти їх подалі від кордонів», – наголосив речник.