Рада знову пустуватиме. Монобільшість скасувала пленарні засідання Верховної Ради цього тижня. А все тому, що депутати від «Слуги народу» поїдуть на військові позиції для звітування щодо фортифікацій перед Сенатом США. Про це повідомила одна із народних депутатів у Telegram-каналі.

«Хвилину тому президія і монобільшість скасували пленарне засідання цього тижня. Рада мала зібратися 6-8 березня, мати годину запитань до уряду… «Слуги», замість пленарного засідання, де б мали вирішувати питання московської церкви і розбудови фортифікаційних споруд, будуть представлені для наших партнерів. Замість засідання ВР вони зараз формують три групи по 10 депутатів аби гнати їх на військові позиції і робити звіт по фортифікаціям», — повідомила вона.

У них нібито виникла термінова потреба зробити комплексний звіт для Сенату США щодо поїздки депутатів на військові позиції. У зв’язку з цим зараз формуються групи.

Що трохи заспокоює на засіданнях з 6 по 8 березня важливих законів щодо безпеки та мобілізації не було, проте там були питання щодо ратифікацій.

В той же час цікаво виходить, що деякі депутати готові рватися на позиції до військових лиш би не сидіти в раді, однак не хочуть чомусь безпосередньо брати участі в бойових діях. Серед народу вже довгий час побутує думка, що як і депутати, так і інші чиновники, як от прокурори, міністри судді та інші спокійно можуть взяти в руки зброю та піти воювати, а не гріти свої 5 точки у теплих кріслах. Однак наразі чомусь охочих не так багато.