JPG

Лідер Всеукраїнської громадської організації "Народна довіра" Сергій Шахов в ефірі телеканалу 112 повідомив про поновлення на Донбасі "голодних" бунтів. 


"В місті Брянка на Луганщині місцеві жителі вийшли на масовий протест через нестачу харчів. Сепаратисти розігнали, в прямому сенсу, голодних людей відкривши вогонь по ним.

Мінські домовленості, підписані декілька місяців тому, повністю ігноруються окупантами. Щодня ми бачимо, що підпис, поставлений Росією під цими домовленостями, нічого не вартий. Вся важка техніка, яку Росія начебто відвела, лишилася на території зони АТО. Тільки один цей факт говорить про те, що з весною або періодом "зєльонки", говорячи мовою військових, агресор почне з новою силою атакувати", – говорить Сергій Шахов.

Також, за словами громадського діяча, до початку нових активних дій з боку агресора, в усіх добровольчих батальйонах має відбутися своєрідне "очищення" та ребрендинг.

"В батальйонах мають лишитися тільки ті хлопці, які чесно і совісно готові захищати Україну. Всі вони, на мій погляд, мають почати злагоджено діяти, напряму підпорядковуватись і виконувати накази Міністерства оборони та Головнокомандуючого України", – переконаний Шахов.

Читайте також: Сепаратисти розповіли про українських снайперів в Широкино (ВІДЕО)

Джерело: Корупція.Інфо.