гор

Співробітники управління захисту економіки у Львівській області припинили діяльність цеху, де кустарним способом виготовлялись фальсифіковані алкогольні напої з підробленими марками акцизного збору.

Про це  повідомляється на сайті МВС, передає Корупція Інфо

"Після того, як у ряді магазинів на території області були виявлені горілчані вироби невідомого розливу, правоохоронці провели комплекс заходів з метою встановлення джерела походження цього товару. Незабаром вони з'ясували, що фальсифікат виробляли в Червонограді в боксах одного з гаражних кооперативів, а організував незаконне виробництво алкоголю 37-річний місцевий житель", – сказано в повідомленні.

У боксах і в двох автомобілях, які зловмисник використовував для доставки сировини і транспортування готової продукції до місць збуту, 18 вересня були проведені санкціоновані обшуки. Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили обладнання для розливу фальсифікату, 230 літрів спирту у пластикових каністрах, 430 літрів горілки в запаяних пакетах без маркування та 1085 пляшок підробленої горілки з етикетками відомих брендів і підробленими акцизними марками.

Таким чином у роздрібну торговельну мережу Львівської області не потрапило більше трьох тисяч одиниць фальсифікованої алкогольної продукції.

Незабаром суд розгляне обвинувальний акт стосовно організатора підпільної гуральні у вчиненні ним кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 99 і ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України. За сукупністю злочинів зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.