Хлопчик з Бердичева віком 2 роки і 8 місяців помер в Житомирській обласній дитячій лікарні 1 січня в результаті ускладнень кору.

Про це повідомляє "Бердичів biz" з посиланням на заступника головного лікаря медзакладу. Хоча у переважної більшості хворих відсутні щеплення, відзначається, що померла дитина одержала перше щеплення. Ревакцинації не було, так як він ще не досяг потрібного віку.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргомЗа даними ГУ "Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України", на території області залишається напруженою епідемічна ситуація щодо кору.

"У листопаді намітилася наступна хвиля підйому захворюваності. Всього за місяць зареєстровано 63 випадки. Це найбільша кількість хворих за місяць в поточному році і в порівнянні з жовтнем зросла більш ніж в 3 рази. У грудні тільки за останній тиждень було зареєстровано близько 50 випадків, захворюваність стрімко зростає", – пише ЗМІ.

Підкреслюється, що вакцинація для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи проводиться комбінованою вакциною (далі – КПК) у віці 12 місяців. Друге щеплення проводиться дітям у віці 6 років.‡агрузка...