На погоджувальному засіданні ВР Порошенко видав ляп – “Ми за єдність на словах, а не на ділі”. І це – буквально апогей невдач “сивоголового гетьмана” привернути увагу до своєї персони.

Користувачі оцінили чесність Порошенка та зауважили:

“Порошенко ще раз рішуче підтвердив, що він ВСЕ робить лише НА СЛОВАХ, А НЕ НА ДІЛІ – молодець, нарешті почав говорити правду”

“Йому що вранці сироватку правди вкололи?”

“Молодець. Ми навіть не сумнівалися”

Адже перед цим Порошенко намагався хайпанути на тому, що його влада нібито навмисно не випускає для участі в міжпарламентському засіданні Україна-НАТО. Адже тут спершу так і проситься питання – а саме НАТО хоче, щоб Порошенко був учасником цього засідання?

Особливо після того, як західні ЗМІ на початку січня вибухнули шквалом публікацій про те, як олігарх Порошенко спробував зірвати важливе засідання функціонерів НАТО у Брюсселі, пише телеграм канал Вертикаль.

Та й, крім того – міра особистого зобов’язання перед судом прямо передбачає, що Порошенко не може залишати межі Київської області. Іншими словами, згідно з рішенням суду, він може зараз пересуватися хіба що за маршрутом “будівля ВР – маєток у Козині”.

Як зазначає юрист Mihail Shnayder:

“Друзі, Петро Олексійович обурюється тим, що його не пускають до Брюсселя на засідання міжпарламентської ради Україна-НАТО. Ну, це просто Смішно. Адже закон один для всіх, зокрема й для таких персонажів, як Порошенко та Медведчук. Вони обидва офіційно є фігурантами у кримінальному провадженні, отримали підозру і для них обрано запобіжний захід. Тому ні про які подорожі не може бути й мови.

Мало того, Українське суспільство досі не почуло його пояснень, чому він дозволив Медведчуку стати впливовим політиком із великими бізнес-фінансовими, медійними та навіть офіційними дипломатичними можливостями. Нехай краще пояснить це.

І давайте говорити відверто: участь Петра Олексійовича у будь-яких заходах НАТО не зможе нічого додати до дипломатичного захисту України. Те, що зараз робить Володимир Олександрович, йому просто недосяжно.
Ну а тепер кілька слів щодо свіжих рейтингів.

По-перше, будь-які рейтинги зараз слід сприймати дуже скептично. Адже на сьогоднішній день немає жодної передвиборчої кампанії. А єдина політична сила, яка вже третій рік утримує своїх виборців у мобілізованому стані – це партія Порошенка.

Тому не дивно, що опитування можуть показувати, що у Порошенка чи його партії щось росте. Це відображає не реальне ставлення суспільства до можливих учасників виборів, а лише різницю у ресурсах, що витрачаються політичними силами, – фінансових і медійних.

По-друге, зараз час максимальної знервованості Товариства. Зрозуміло, що в таких важких умовах ставлення до влади може трохи погіршуватись. Але об’єктивні передвиборні показники ми зможемо побачити лише тоді, коли на обрії дійсно будуть вибори і всі учасники політичного процесу почнуть однаково витрачати ресурси на мобілізацію своїх виборців. Зараз конкретні цифри обговорюватимуть просто безперспективно, тому що вони НІЧОГО не відображають. Тому зберігаємо спокій, Друзі. І в жодному разі не забуваємо про те, що все у нас буде ДОБРО”.

А щодо технологів “ЄС”, то у них ще й “не вистрілила” спроба хайпанути на тому, що у опитуванні КМІС зараз Порошенко на виборах президента готові підтримати 20,9%, а Зеленського – 23%. Партія п’ятого президента вже третій рік “накручує” себе тим, що ось-ось почнуть позачергові вибори президента і парламенту. Під цю тему освоюються величезні ресурси. А результат цього – “ЄС” все ще не здатна “дотягнутися” до своїх горезвісних 25%.

Втім, є ще фактор “особистості історії”. Коли “сивочолий гетьман” аж настільки відверто втрачає контроль над собою на публіці, тут ситуацію не здатні виправити навіть найвправніші технологи.